0
0

Пом'якшення води для будинку

Відгуки:
(1)
  • Модель: domsoftening
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Комплект обладнання для пом'якшення води. Рекомендується для приватного будинку. Дане рішення підійде для будинків із середнім водоспоживанням, з кількістю тих, що постійно проживають від 2 до 5 осіб. Встановивши систему пом'якшення води, ви позбавитеся білого нальоту на змішувачах, зможете приймати ванни в м'якій і чистій воді, прискоріть нагрівання води в бойлері, позбавитеся від накипу і захистите техніку. При використанні м'якої води покращується якість прання та зовнішнього вигляду речей після неї.


Комплект складається з:


1) Фільтр механічний універсальний рейтинг фільтрації 20 мікрон. Перший ступінь для побутового очищення води зі свердловини і не лише. Фільтр забезпечує подачу відфільтрованої води, перешкоджаючи проникненню в магістралі сторонніх тіл, зокрема частинок іржі, піщин та ін. Ці частинки накопичуються на картриджі, що фільтрує, при падінні тиску і потоку води потрібно замінити картридж на новий.


2) Фільтр пом'якшувач у класичному корпусі: балон з водорозподільною системою, пом'якшувальний матеріал, електроніка, що управляє, сольова ємність.


3) Фільтр вугільний призначений для поліпшення органолептичних показників води, зменшує вміст важких та кольорових металів, фенолу, пестицидів та нафтопродуктів. Покращує колір, запах та смак води.


Як правило, жорсткість водопровідної води менша, ніж надходить з артезіанських свердловин. Це з тим, що водопровідна вода відповідає певним вимогою якості, тоді як вода з автономних джерел надходить у котедж чи будинок у своєму первозданному стані. Фільтр для пом'якшення води дозволить знизити її жорсткість до оптимального рівня, вирішивши цим цілий комплекс проблем жорсткої води. Висока жорсткість – одна із головних проблем якості води. Для зниження жорсткості використовуються спеціальні фільтри (пом'якшувачі для води). Зниження рівня жорсткості здійснюється шляхом іонного обміну. Висока жорсткість води викликана підвищеним вмістом у ній солей лужноземельних металів - кальцію та магнію, також відомих як "солі жорсткості". Причиною їхнього високого змісту є вимивання природною водою гірських порід – гіпсу, вапняків та доломітів. Вони є основним джерелом солей жорсткості.


Жорстка води недоліки

Вода з підвищеним рівнем жорсткості негативно впливає на організм людини, викликає суттєвий дискомфорт при тривалому контакті зі шкірою, а також призводить до утворення накипу.

Негативно впливає на організм людини. Тривале вживання жорсткої води негативно впливає на здоров'я людини. Зокрема, нерозчинені солі жорсткості накопичуються в організмі, що може призвести до виникнення та розвитку низки захворювань. Фільтри для очищення твердої води дозволяють зберегти ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких.

Дискомфорт Вода з підвищеною жорсткістю викликає відчутний дискомфорт при вмиванні та інших водних процедурах. Тривале використання жорсткої води може призвести до помітного погіршення стану шкіри та волосся.

Накип. Жорстка вода призводить до утворення накипу – твердих відкладень на нагрівальних елементах побутових приладів. Накип знижує ефективність роботи і може призвести до поломки електрочайника, праски, пральної та посудомийної машини, бойлера та електрокотла. У системах опалення відкладення накипу всередині радіаторів знижують їхню тепловіддачу, а також призводять до перевитрати енергоносія.

Висока витрата миючих засобів. У твердій воді гірше розчиняється мило та пральний порошок, що призводить до перевитрати миючих засобів під час прання. Також підвищується витрата води для полоскання.

Ефективним вирішенням проблеми жорсткої води є встановлення системи пом'якшення. Фільтр пом'якшувач для води складається з балона з фільтруючим завантаженням, бака-солерозчинника та системи автоматики, що управляє. Балон виготовляють із міцного композиційного матеріалу, не схильного до корозії.

очищення води, пом'якшення води

Відгуків (1)
Борис
Борис
09.04.2021
Отличное качество товаров и услуг. Есть с чем сравнивать.
Відповідь адміністратора
Спасибо!