0
0

Очищення води для офісу

Відгуки:
(0)
  • Модель: officetop
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Очищення води для офісу із кількістю співробітників 50-100 осіб. Як правило, систему очищення води встановлюють через кілька причин це:

1) Низька якість питної води.

2) Дорожнеча покупної води, низька якість або незадовільна робота оператора покупної води.

3) Не бажання частого відвідування офісу сторонніми співробітниками. Стосується більше закритих офісів із складною пропускною системою.

4) Бажання відмовитись від покупної привізної бутильованої води. В результаті отримати економію та незалежність від постачальника.

Типове рішення для офісу складається:

1) Модульний блок фільтрації на основі мембранних технологій продуктивністю від 60 до 120 літрів на годину. Найчастіше встановлюється на кухні під мийкою або поблизу і служить основним пристроєм, що фільтрує.

2) Пуріфайєр - пристрій для дозованої подачі очищеної води має функції нагрівання та охолодження води. Встановлюється пристрій у зонах для клієнтів або кави поінтах сучасних офісів. Рекомендується для обслуговування від 20 до 40 осіб, залежить від комплектації пурифайєра.

Як працює система фільтрації?

Модульний блок фільтрації, вода з водопроводу потрапляє в систему фільтрації і проходить очищення прямоточному режимі подається на кран споживачеві. Фільтр фільтрує воду в проточному режимі, завжди свіжа та чиста вода від 60 до 120 літрів на годину.

Пуріфайєр працює трохи інакше вода з водопроводу проходить фільтрацію і потрапляє в резервуар для чистої води, розташованої під верхньою кришкою пуріфайєра. З резервуару вода надходить у баки холодної та гарячої води. Температура в баках гарячої та холодної води підтримується на постійному рівні за допомогою електронних датчиків, що дозволяє отримувати негайний доступ до холодної та гарячої води. Пуріфайєр має компресорне охолодження, яке дозволяє в короткий термін охолодити воду до 5-10°C. Нагрівання води відбувається за лічені хвилини і цьому сприяє нагрівач потужністю 700 Вт, бак гарячої води об'ємом 3,5 л. дає можливість великого запасу гарячої води. У пурифайєрі є функція «температурний контроль» завдяки чому ви можете регулювати температуру нагрівання та охолодження води.

Як відбувається фільтрація?

Використовується 4-ступінчаста система фільтрації.

1) Картридж попередньої механічної очистки з поліпропіленового волокна. На цьому етапі з води видаляються великі забруднення – мул, пісок, іржа та інші небажані включення. Картридж утримує всі частинки розміром понад 5 мкм.

2) Картридж із гранульованого вугілля затримує хлор та хлор органічні сполуки.

3) Мембранний елемент забезпечує високоефективне очищення води, видаляючи з неї як різного роду домішки, а й мікробіологічні забруднення. Можливості мембрани залежить від її типу.

4) Картридж для пост фільтрації тонкого очищення забезпечує поліпшення смакових якостей очищеної води та усунення стороннього запаху. Як наповнювач картриджа використовується високоякісне активоване вугілля кокосового типу.

очистка води

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.