0
0

Очищення води для ресторану, кафе, їдальні, харчового блоку

Відгуки:
(0)
  • Модель: horeca
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Очищення води для ресторану, кафе, їдальні, харчового блоку.

Як правило, систему очищення води встановлюють через кілька причин це:

1) Погана якість води, що позначається на якості послуги, що надається закладом.

2) Бажання відмовитись від покупної привізної бутильованої води. В результаті отримати економію та незалежність від постачальника.

3) Захист обладнання від згубної дії води низької якості. Пароконвектомати, льодогенератори, кава машини, пральні машини, бойлерні системи нагрівання води та багато іншого обладнання, вода низької якості призводить до поломок і як наслідок до дорогих ремонтів або повної заміни обладнання.

4) Спеціальні вимоги вимоги до якості води.

5) При приготуванні страв без води не обійтися, а без води високої якості не отримати гідних кулінарних шедеврів.

У закладах громадського харчування та horeca в основному вода надходить із міського водопроводу, істотно рідше вода зі власної свердловини це стосується великих заміських комплексів.

Типове рішення для кафе, їдальні чи ресторану складається:

1) Механічний фільтр промивного типу ( елемент, що фільтрує, металева сітка з рейтингом фільтрації від 50 до 100 мк). Фільтр призначений для видалення механічних частинок із води для захисту сантехніки, побутової техніки. Ви можете вибрати фільтр виходячи зі свого бюджету та потреби, ми пропонуємо найзатребуваніші варіанти це:

Сітчастий фільтр або картриджний фільтр із ручним механізмом промивання від грязьових відкладень.

Комбінований сітчастий фільтр із редуктором зниження тиску.

Сітчастий фільтр із автоматичним механізмом промивання від грязьових відкладень.

2) Пом'якшувач води або комплексний фільтр – пристрій для пом'якшення води за рахунок зниження концентрації солей жорсткості кальцію та магнію у воді. На сьогоднішній день можна сказати, що робочий метод із цієї проблеми один, якщо не брати до уваги зворотний осмос та електромагнітні імпульсні пом'якшувачі, це так званий іонний обмін на основі натрієвих іонно обмінних смол. Встановивши пом'якшувач у себе в квартирі, ви зможете забути про білі нальоти на сантехніці, про накипи, про неприємні відчуття після душу або ванни, захистити свою побутову техніку від зносу.

3) Вугільний сорбційний фільтр – Компактний вугільний фільтр для очищення води від хлору, органічних з'єднань, кольоровості, запаху у воді для квартир із середнім водоспоживанням найкраща альтернатива картриджним вугільним фільтрам BB20. При проходженні води через шар матеріалу, що фільтрує, органічні домішки затримуються в порах частинок матеріалу, а вільний хлор зв'язується поверхнею зерен вугілля. У міру накопичення шару фільтруючого матеріалу забруднень. У ручному або автоматичному режимі здійснюється відновлення робочих властивостей вугілля шляхом промивання фільтруючого шару зворотним струмом води протягом 5 хвилин. На сьогоднішній день у нас з'явилася новинка сорбційного фільтра картриджного типу на основі вуглецевого волокна з великим ресурсом роботи до 200 м3 та сорбційною здатністю в 6-8 разів вище за активоване вугілля.

4) УФ знезаражувач води питного та господарсько-побутового призначення у будинку, готелі, кафе, ресторані, пунктах з розливу води, у складі установок очищення питної води, а також у промисловості для різних технологічних процесів. Використовується для дезінфекції та підтримки мікробіологічної стабільності води господарсько-побутового призначення. Технологія ультрафіолетове знезараження Вода надходить до корпусу знезаражувача, виготовленого з нержавіючої сталі, де встановлений кварцовий кожух, всередині якого розташований змінний ультрафіолетовий випромінювач.

очистка води

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.