0
0

Видалення заліза для будинку

Відгуки:
(0)
  • Модель: domoxidizer
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Комплект обладнання для видалення заліза, мараганцю та сірководню з води. Рекомендується для приватного будинку, котеджу, дачі. Залежно від комплекту це рішення підійде для будинків 1-2 санвузлами та середнім водоспоживанням, з кількістю постійно проживаючих від 3 до 6 осіб.


Комплект для будинку з 1-2 санвузлами складається з:


Фільтр механічний з рейтингом фільтрації 20-50 мк. Корпус типового розміру BB10 чи BB20.

Фільтр обезжелезіватель в корпусі 1248-1252". Керуюча електроніка Clack USA. Каталітичне окислення з аерацією. За допомогою керуючого клапана в систему подається кисень повітря. Вода під тиском подається в систему аерації через «повітряну подушку». У напірному резервуарі створюється надлишковий тиск кисень повітря ефективно розчиняється у воді.Вода з окисленим залізом і сірководнем подається на фільтр-знезалізнювальник.При черговому циклі в систему подається кисень повітря і видаляється надлишок води.

Фільтр вугільного типу для покращення органолептичних показників води. Корпус типового розміру BB10 чи BB20.

Необхідні комплектуючі (труби, вентилі, крани, манометри) оплачуються замовником після монтажу за фактом використання. Для монтажу використовуємо якісні комплектуючі. Орієнтовна вартість матеріалів, що використовуються, для стандартного монтажу становить 3000-5000 грн.

очистка води

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.