0
0

Роздільне комплексне очищення води для будинку

Роздільне комплексне очищення води для будинку
Відгуки:
(4)
  • Модель: domcomplextop
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Комплект обладнання для комплексного очищення води зі свердловини. 

Прийнято вважати, що чим глибша свердловина, тим чистіша в ній вода, проте це не зовсім так. На великих глибинах міститься підвищена кількість розчинених солей та інших мінеральних домішок, а під час підйому в рідину неминуче проникають органічні речовини та різні нерозчинні частинки. Система водоочищення для котеджу має включати відразу кілька важливих етапів.

Встановивши систему фільтрації води, ви позбавитеся білого нальоту на змішувачах, зможете приймати ванні процедури в кристально чистій воді, видаліть жовті розлучення на ванній і унітазах, прискоріть нагрівання води в бойлері, позбавитеся від накипу і захистіть техніку. При використанні фільтрованої води покращується якість прання та зовнішнього вигляду речей після неї.

Комплект для будинку з 2 санвузлами складається з:

1) Механічний фільтр промивного або картриджного типу для очищення води від нерозчинних домішок. Фільтр видаляє всі сторонні частинки: пісок, мул та забезпечує перший ступінь очищення води для захисту наступних фільтрів від великих суспензій.


2) Фільтр обезжелезіватель в корпусі 1248-1252". Ефективно видалить залізо з води/ Керуюча електроніка Clack USA. Каталітичне окислення з аерацією. За допомогою керуючого клапана в систему подається кисень повітря. Вода під тиском подається в систему аерації через "повітряну подушку. У напірному резервуарі створюється надлишковий тиск, при якому кисень повітря ефективно розчиняється у воді.Вода з окисленим залізом і сірководнем подається на фільтр-знезалізнювальник.При черговому циклі в систему подається кисень повітря і видаляється надлишок води.

3) Фільтр для пом'якшення води в класичному корпусі 1054". Керуюча електроніка Clack USA. Іонно обмінна смола Dowex USA та матеріал комплексного типу. Бак 70 літрів призначений для зберігання таблетованої солі та приготування розчину для регенерації (промивання).


4) Фільтр для видалення органічних домішок. Сорбційні фільтри поглинають неприємний запах, видаляють кольоровість із води роблячи воду чистою та прозорою.


5) Модуль для знезараження води ультрафіолетом. Це безпечний та ефективний метод, що звільняє від хвороботворних бактерій (опція).


Необхідні комплектуючі (труби, вентилі, крани, манометри) оплачуються замовником після монтажу за фактом використання. Для монтажу використовуємо якісні комплектуючі. Орієнтовна вартість матеріалів, що використовуються, для стандартного монтажу становить 4000-6000 грн.


Ми пропонуємо власникам приватних будинків та котеджів комплексні індивідуальні рішення для ретельної водопідготовки – багатоступінчасті системи водоочищення для дому. У нашому каталозі представлені сучасні установки, що фільтрують, які дозволять вирішити всі проблеми з якістю водопостачання будь-якого житлового об'єкта. Фільтрувальні установки пропонується за дуже невисокою вартістю і доступні для кожного. Встановивши систему фільтрації води, ви позбавитеся білого нальоту на змішувачах, зможете приймати ванні процедури в кристально чистій воді без запаху сірководню, видаліть жовті розлучення на ванній і унітазах, прискоріть нагрівання води в бойлері, позбавитеся від накипу і захистіть техніку. якість прання та зовнішнього вигляду речей після неї.

побутове очищення води

Відгуків (4)
Владимир Золоче
Владимир Золоче
26.08.2021
Получил несколько предложений от разных компаний. После изучения выбрал, как по мне самый достойный. Результат вода для дома чистая. претензий к воде уже нет более года. Пару раз проверял в лаборатории.
Алексей с. Лесники
Алексей с. Лесники
22.04.2021
Установили мне такую фильтрацию. Весь процесс занял от силы 3-4 дня. Это анализ воды (делал самостоятельно). Подбор и согласование комплектации фильтров у меня получилось так: 1) грязевой фильтр, 2) фильтр на железо баллон 1465, 3) фильтр для мягкости воды баллон 1252, 4) лампа для бактерий и вирусы разные, 5) фильтр для кухни. Установка фильтров приехал мастер утром вечером уехал. Вводная инфо: дом 3 ванных, 5 человек, железо 4 мг/л, жесткость 9, сероводород и немного нитраты. Нет возможности добавить фото!!!
Николай
Николай
16.04.2021
Вода после фильтрации чистая, результатом доволен.
Артур
Артур
07.08.2020
Купил такие фильтры на два своих дома для аренды. Железо 3,5 мг/л и жесткость 12 мг/л нормализировали почти в ноль. Но это была не самая главная проблема. Больше всего напрягал запах болота и сероводорода просто невыносимо было пользоваться ванными комнатами да и просто кран откроешь и уже вонь идет. Так как дома были построены для сдачи в аренду то и пришлось решать вопрос с водой. Искал исполнителей сначала по отзывам в интернете. Но увы результатов это не дало. Красивые сайты и убогие офисы или совсем без офиса. Пафосные продавцы, но об этом долго рассказывать. Просто рекомендую и фильтры и магазин. С ув. Артур
Відповідь адміністратора
Спасибо!