0
0

Пом'якшення та видалення заліза для будинку

Хіт
Пом'якшення та видалення заліза для будинку
Відгуки:
(1)
 • Модель: domcr
 • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Комплект обладнання для одночасного пом'якшення та видалення заліза з води. Рекомендується для приватного будинку, котеджу, дачі. Залежно від комплекту це рішення підійде для будинків 1-2 санвузлами та середнім водоспоживанням, з кількістю постійно проживаючих від 2 до 5 осіб. Встановивши систему фільтрації води, ви позбавитеся білого нальоту на змішувачах, зможете приймати ванні процедури в кристально чистій воді, видаліть жовті розлучення на ванній і унітазах, прискоріть нагрівання води в бойлері, позбавитеся від накипу і захистіть техніку. При використанні фільтрованої води покращується якість прання та зовнішнього вигляду речей після неї.


Комплект ефективно очистить воду за такими показниками:


 1.  Зниження жорсткості (пом'якшення води);
 2.  Видалення заліза
 3.  Видалення марганцю;
 4.  нейтралізації кислотності води (підвищення рН); (Тільки Premium комплектація).
 5. Видалення солей амонію та аміаку;
 6. Зниження окислюваності;
 7. Зниження кольоровості;
 8.  Усунення запаху з води, викликаного невеликою кількістю сірководню та газами (аміак), що виробляються бактеріями у процесі їх життєдіяльності; (Тільки Premium комплектація).


Комплект розрахований для очищення води середньої складності та складається з:


1) Фільтр механічний універсальний рейтинг фільтрації 20 мікрон. Перший ступінь для побутового очищення води зі свердловини і не лише. Фільтр забезпечує подачу відфільтрованої води, перешкоджаючи проникненню в магістралі сторонніх тіл, зокрема частинок іржі, піщин та ін. Ці частинки накопичуються на картриджі, що фільтрує, при падінні тиску і потоку води потрібно замінити картридж на новий.

  2) Комплексний фільтр у класичному корпусі: балон з водорозподільною системою, фільтруючий матеріал, електроніка, що управляє, сольова ємність.

  3) Фільтр вугільний призначений для поліпшення органолептичних показників води, зменшує вміст важких та кольорових металів, фенолу, пестицидів та нафтопродуктів. Покращує колір, запах та смак води.


  Як працює фільтр?

  Фільтр підключається до водопроводу холодної води. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить у корпус фільтра, заповнений шаром, що фільтрує, Crystal Right. Вода проходить через шар, що фільтрує, при цьому солі домішки затримуються на кристалах матеріалу. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві. Після вичерпання ресурсу матеріалу, коли він вже не може поглинати домішки, клапан, що управляє, переводить фільтр в режим регенерації. Для зручності споживача параметри клапана запрограмовані таким чином, що фільтр регенерується в той час, коли не відбувається споживання води в нічний час. Регенерація проходить стадії, які чітко запрограмовані, та здійснюються клапаном самостійно. Зворотне промивання дозволяє розпушити матеріал, що фільтрує, і вимити з нього домішки. Потім з бака в корпус фільтра подається розчин солі, він проходить через матеріал, внаслідок чого з неї вимиваються солі жорсткості, разом з залишками розчину, скидаються в каналізацію. Після закінчення регенерації здійснюється промивання матеріалу прямим потоком води для вимивання залишків сольового розчину. Остання стадія заповнення сольового бака водою для розчинення таблетованої солі та підготовка розчину до наступної регенерації. Після цього фільтр знову можна використовувати для очищення води. Завдяки багатофункціональному електронному клапану фільтр не потребує постійного контролю.

  Чому Crystal Right найкращий комплексний матеріал та його переваги у порівнянні традиційними катіонітами та сорбентами комплексної дії:

  Виробляється Crystal Right компанією Mineral Right Inc (США).

  Комплексна дія: видалення з води іонів заліза та марганцю, видалення жорсткості, видалення амонію, окислення аміаку та сірководню, механічна фільтрація та зниження каламутності, кондиціювання води за рахунок підвищення PH.

  Видаляє сірководень на відміну від дії традиційних катіонітів та сорбентів комплексної дії, Crystal Right здатний (у відносно невеликій кількості) окислювати сірководень та затримувати продукти його окислення.

  Матеріал природного походження Crystal Right здійснює обробку води максимально природним способом, забезпечуючи воді природне та природне очищення без застосування матеріалів, отриманих із застосуванням жорстких хімічних процесів.

  Однорідний і одношаровий матеріал усі багатокомпонентні сорбенти та смоли, які традиційно застосовуються в комплексному очищенні води (наприклад Ecomix, Multisorb або FiltroSmart) це суміш декількох різних матеріалів хімічного походження.

  Тривалість роботи природного матеріалу Crystal Right у засипному фільтрі становить щонайменше 10 років за умови коректних умов експлуатації. Ця довговічність забезпечується повнотою відновлення іонообмінних та фільтруючих властивостей матеріалу при регенерації, відсутністю втрат маси матеріалу, механічною міцністю та стійкістю до стирання кристалів цеоліту. Кристали Crystal Right не втрачають здатності до іонного обміну розлому чи стирання.

  Crystal Right стійкий до хлору, що дозволяє проводити повноцінну дезінфекцію матеріалу. Несприйнятливість до вмісту хлору робить Crystal Right ідеальним середовищем, що фільтрує, комплексної дії для очищення води.

  Установки очищення води з шаром, що фільтрує, Crystal-Right здатні очищати воду з вмістом заліза і марганцю до 15 мг/л при значенні Ph від 5,7. Для періодичної регенерації Crystal-Right використовують хлорид натрію (NaCl). Установка підготовки води є повністю автоматизованою системою, що практично не потребує втручання користувача. Єдиною операцією, що проводиться вручну, є засипання солі в ємність для сольового розчину.

  На що звернути увагу під час вибору комплексного фільтра.

  Продуктивність. У системах комплексного очищення води продуктивність безпосередньо залежить від кількості завантаження, що фільтрує. Чим більший обсяг матеріалу – тим вища продуктивність.

  Модель клапана, що управляє. Від типу керуючого клапана залежить простота та зручність обслуговування фільтра. У дорожчих моделях автоматика управління оснащена мультимовним меню, енергонезалежною пам'яттю та функцією підсвічування дисплея. Сучасний комплексний фільтр працює автоматично. Вам потрібно вчасно поповнювати запас солі для промивання.

  очищення води, очищення води котедж, очищення води зі свердловини, очищення води для дому, фільтри для дому

  Відгуків (1)
  Александр
  Александр
  11.10.2019
  Заехал к ним в офис по рекомендации моего соседа, за 20 минут определились по оборудованию. Особо ничего не придумывали решили ставить такие фильтры как у соседа. В кухню взял фильтр компактный, чтобы меньше места забирал в шкафу. На второй день все установили и запустили. Вода нам нравится, сантехника чистая, на стекле нет разводов исчез запах. А дальше поживем увидим. Хотя у соседа уже почти 6 лет работают фильтры и без перебоев. Надеюсь и у нас все будет так работать.